İçeriğe geç

Biz Kimiz ?

Firmamız ilk olarak 1975 yılında Sn. Burhan Yüksel ‘in kurmuş olduğu BURHAN SERİGRAFİ firmasında serigrafi , etiket ve transfer baskı işlemleriyle sektöre adım atmıştır. 2015 yılı ortalarına kadar serigrafi , etiket ve baskı işlerine devam etmiştir. Bu esnada ortopedik sandalet ve ayakkabı üretimi yapmıştır. 2015 yılının son çeyreğinde iş güvenliğine verilen önemle ve taleplerin artması dolayısıyla iş güvenlik ayakkabısı üretmeye karar vermiştir. Kısa zamanda geliştirilen model çeşitliliğiyle birlikte aktif toptan pazarda hızlı ve önemli gelişmeler kaydetmiştir.

İstanbul Esenyurt bölgesinde KAPALI 2000 m2 alanda firmamız faaliyetini göstermektedir. Özellikle son yıllarda iş güvenliğine verilen önemle birlikte güvenli ortamlarda rahat ve hayati risklere meyil vermeden çalışmalarını sürdürmektedir. İş güvenliği ayakkabı pazarında aktif rol almakta ve müşteri memnuniyetini kazanmaktadır.

Piyasanın talepleri doğrultusunda daha hızlı kaliteli ve uygun fiyat seçenekleri sağlamak adına çalışmalarını gerçekleştirmektedir. BMES AYAKKABI müşterilerini n ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede tutarak güvenilir ve aranan bir firma olmayı başarmıştır. Bu başarının vermiş olduğu haklı gurur ile pazar payını sürekli arttırmayı hedeflemektedir. Müşterilerimizin talep ve isteklerini karşılamak müşteri memnuniyetini sağlamak kaliteden ödün vermemek ürün yelpazesini sürekli AR-GE model çalışmalarıyla gerçekleştirmektedir.

Yapmış olduğumuz araştırma ve etütlerde Türkiye pazarında üretilen ve uzak doğudan ithal edilen iş güvenlik ayakkabılarında çok özentisiz ve düşük kalitede olduğunu fark ettik. Gördük ki sektörde ciddi bir açık söz konusu. Biz BMES AYAKKABI olarak bu açığı kapatmak için profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile özverili bir şekilde ayakkabı üretimine başladık. Ve ürünler üzerinde yaptığımız araştırmalar sonucunda Türkiye de daha esnek ve yumuşak taban üretmeyi başardık. 571 model ve yazlık modelimiz olan 1453 modellerimiz ile siz değerli iş ortaklarımızın beğenisine sunulmuştur.

İlkelerimiz

  • Verimli disiplinli ve planlı olarak çalışmak
  • İlkeli dürüst ve şeffaf olmak
  • İnsan merkezli paylaşımcı olmak
  • Dürüstlük ve güvenilirliği öncelik edinmek
  • Araştırma ve geliştirme yatırım yapmak çevre bilincine sahip olmak
  • Müşteri memnuniyeti merkezli hizmet anlayışına sahip kurumsallaşmanın önemini anlamış ve öğrenmiş bir organizasyonel yapıya sahip olmak